• 1401/05/11 - 11:59
  • تعداد بازدید: 11
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه

نام دو عضو انجمن قصه‌گویی استان تهران در میان برگزیدگان جشنواره‌ی ملی قصه‌گویی تبیین

آیین اختتامیه‌ی نخستین جشنواره‌ی ملی قصه‌گویی قرآنی تبیین در حالی اجرا شد که دو نفر از اعضای انجمن قصه‌گویی کانون استان تهران توانستند در این رویداد فرهنگی به عناوین اول و سوم در دو بخش بزرگسال و نوجوان دست یابند.

به گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان تهران؛ جشنواره‌ی قصه‌گویی قرآنی «تبیین» با همکاری اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان این استان، موسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی، مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی و سازمان بسیج جامعه زنان، به میزبانی استان خراسان رضوی برگزار شد.

این جشنواره پذیرای  ۲ هزار و ۵۶۹ اثر از طرف علاقه‌مندان رده‌های سنی کودک، نوجوان و بزرگسال بود که پس از بررسی آثار تعداد ۲۸ نفر از آنان توانستند در رده‌های سنی مختلف عناوین برگزیده را از آن خود کنند. 

در این بین سمیرا خانزادی عضو انجمن قصه‌گویی استان تهران توانست با قصه‌ی نوبت کیه؟ در بخش تصویری بزرگسال رتبه‌ی نخست را کسب کند. در بخش نوجوان این جشنواره نیز آرمین عیسی‌آبادی، دیگر عضو انجمن قصه‌گویی تهران، با قصه‌ی ماه در چاه موفق به کسب مقام سوم در بخش تصویری نوجوانان شد.

کلمات کلیدی

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

شخصی سازی

انتخاب حالت کور رنگی

انتخاب رنگ

اندازه فونت