• 1400/07/20 - 17:51
  • تعداد بازدید: 10
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
در ادامه‌ برناه‌های هفته‌ ملی کودک

اولین مسابقه‌ مجازی پایان دوره شطرنج، برگزیدگان خود را شناخت

همزمان با هفته‌ ملی کودک و در ادامه‌ ویژه‌ برنامه‌های این هفته، اولین مسابقه‌ مجازی پایان دوره شطرنج با حضور ۵۱ عضو نوخوان و نونهال برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان تهران؛ این مسابقه مخصوص اعضای نوخوان و نونهال شرکت کننده در کارگاه‌های برخط کانون استان بود که سطوح آمادگی "۱ و ۲" و همچنین مقدماتی "۱ و ۲" را سپری کرده‌اند.

در این مسابقه‌ی مجازی اعضای نوخوان و نونهال شرکت کننده، در هفت دور مسابقه به روش سوئیسی، با رقابتی تنگاتنگ و نفس گیر به مدت ۲ ساعت، از ساعت ۱۳ تا ۱۵ روز جهانی کودک را خاطره ساز کردند.

هنگامه سرمستی، مربی شطرنج کودکان، پیش از برگزاری این مسابقه در جلسه‌ای توجیهی و آموزشی برای خانواده‌ها و شرکت‌کنندگان برگزار و طریقه‌ی درست استفاده از فضای مجازی و ورود به سایت Lichess را جهت شرکت در این مسابقه به آنان آموزش دادند.

این مسابقه با نظارت ابراهیم‌زاده مربی درجه ۱ شطرنج کشورمان برگزار و پس از بررسی‌های فنی تیم داوری، نفرات برتر شامل: یک نفر رتبه‌ی برتر کارگاه‌های سطح مقدماتی و دو نفر دیگر نفرات برتر کارگاه‌های سطح آمادگی ۱ و ۲ به  شرح زیر اعلام شد:

  1. مهلا بهره‌مند: نفر برتر سطح مقدماتی
  2. کوثر ایروانی: نفر برتر سطح آمادگی
  3. یزدان اسلامی: نفر دوم سطح آمادگی

گفتنی‌ست این مسابقات هر جمعه ساعت ۱۸ در بستر Lichess به صورت دوستانه به اجرا در می‌آید.

کلمات کلیدی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

شخصی سازی

انتخاب حالت کور رنگی

انتخاب رنگ

اندازه فونت